• Vezirköprü Gençlik ve Kültür Derneği'nin üç farklı ülkeden yetişkin eğitimi veren yedi kurumla ortaklaşa yürüttüğü "English and ICT: an Interdisciplinary Approach" "İngilizce ve BİT: Branşlar arası bir yaklaşım" başlıklı Erasmus+ KA204 Projesinin Ispanya'nın Valensiya şehrinde yapılan uluslararası toplantısı sonrası Dernek Başkanı Rahmi Günindi ve Yönetim Kurulu üyeleri değerlendirme toplantısı yaptılar. Toplantıda ayrıca bir sonraki ziyaretin yapılacağı İtalya'da gidecek katılımcıların seçimi ile ilgili konular görüşüldü.
   
   
  Vezirköprü Youth and Culture Association carried out a meeting about the visit to Valencia where the first international project meeting was held between 20 and 24 October with seven institutions providing adult education from three different countries.
  After the international meeting of the Erasmus+ KA204 Project titled "English and ICT: an Interdisciplinary Approach, the President of the Association Rahmi Günindi and the members of the Executive Board held an evaluation meeting. At the meeting, issues related to the selection of the participants who will go to Italy, where the next visit will be made, were discussed.
 •  

  Bir ağaç, tuğla duvar ve açık hava görseli olabilir

  2 Ekim 2021 günü köy okulumuzun tadilatı için Vezirköprü Gençlik ve Kültür Derneği olarak Yeşiltepe Mahallemizdeydik. Okul temizligi, oda, dış kapı ve odunluk, tuvalet duvarlarının boyası, okul malzemelerinin, dolapların temizliği dahil bir sürü yorucu iş yapıldı. Çalışmalara gönüllü katılan tüm arkadaşlarımıza teşekkür ediyoruz. Sizler de ihtiyaçlarımız icin destek vermek isterseniz benimle iletişime geçiniz. Ismail Kesimoğlu

 • 8 Eylül 2021 günü Vezirköprü Gençlik ve Kültür Derneği Türk Halk Oyunları Ekibi olarak Samsun Büyükşehir Belediyesi'nin organize ettiği Vezirköprü tanıtım etkinliğinde yer aldık. VEGED olarak muhteşem bir gösteri sunduk ve seyircilerden büyük alkış topladık. Emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler. Ismail Kesimoğlu Fatih Yazıcı Eğitmenlerimiz.

 •            Vezirköprü Gençlik ve Kültür Derneği olarak düzenlemiş olduğumuz söyleşide genç girişimci ve Fikir Değirmeni kurucusu Burak Kartal'ın girişimcilik üzerine bizlerle paylaşacağı çok şey var. Ortaokul ve lise öğrencileri ve anne babalarına yönelik söyleşimize katılmak isterseniz Dernek Başkanımız Sayın Rahmi Günindi'ye özelden ulaşabilirsiniz. Katılım ücretsiz ama sınırlı sayıdadır. Söyleşi 10 Mayıs Pazartesi günü saat 21.30'dadır. Toplantı linki katılımcılara gönderilecektir.