VEZİRKÖPRÜ GENÇLİK VE KÜLTÜR DERNEĞİ LİTVANYA’DA

Kategori: Yönetim / Administration Pazar, 25 Eylül 2022 tarihinde yayınlandı. K_K tarafından yazıldı.

Vezirköprü Gençlik ve Kültür Derneği’nin "English and ICT: an Interdisciplinary Approach" "İngilizce ve BİT: Branşlar arası bir yaklaşım" başlıklı Erasmus+ KA204 Projesinin öğrenici gruplarla üçüncü toplantısı Litvanya’nın başkenti Vilnius’ta gerçekleştirildi.

18-22 Eylül 2022 tarihleri arasında VEGED’den 11 üye olmak üzere toplamda 67 öğrenici Litvanya’da bir araya geldi. Katılımcılar Türkiye’nin 7 farklı bölgesinden turistik ve ilgi çekici şehirlerle ilgili sunumlar yaparak ülkemizin tanıtımına katkıda bulundular.

Üç ülkeden 7 farklı kurumun katıldığı uluslararası ziyaret süresinde Litvanya’nın üç şehrinde kültürel geziler yapıldı.

Avrupa Birliği’nden alına hibe ile yürütülen projeye dernek Başkanı Rahmi GÜNİNDİ ve Başkan Yardımcısı Fatma ÖZALICI SEFACI ile üyeler Can İŞCAN, Salih SEFACI, Ayşe ALŞAN, Güray AVCI, Selin AKSOY DEVİREN, Mustafa Kemal ÇÖRÜŞ, Eren OCAKTAN, Leyla ERBAĞ İŞCAN ve Ramazan COŞKUN katıldı.

İngilizce Eğitimi ve Bilişim Teknolojileri konularında çalışmaların yapıldığı ve kurumların bu konudaki deneyim paylaşımları üzerine odaklanan proje Ocak ayında yapılacak proje toplantısı ile son bulacak.

Gösterim: 1850

Copyright

Vezirköprü Gençlik ve Kültür Derneği

Cumhuriyet Mahallesi Gençlik Caddesi No:75

            Vezirköprü / Samsun

Gallery

About us / Hakkımızda

Vezirköprü Gençlik ve Kültür Derneği

info@veged.org

veged12@gmail.com