ONLİNE TOPLANTIMIZI GERÇEKLEŞTİRDİK

Kategori: Yönetim / Administration Çarşamba, 30 Mart 2022 tarihinde yayınlandı. K_K tarafından yazıldı.

Vezirköprü Gençlik ve Kültür Derneği olarak ortaklaşa yürüttüğümüz "English and ICT: an Interdisciplinary Approach" "İngilizce ve BİT: Branşlar arası bir yaklaşım" başlıklı Erasmus+ KA204 Projemizin Öğrenici Gruplarla Mart ayı çevrimiçi konuşma faaliyetini gerçekleştirdik.

Online toplantıya katılan 70'e yakın katılımcının 2 gruba bölünerek ülkelerinde tarihte yapılan keşif ve icatlar hakkında bilgiler verdiler. Çok ilginç ve eğlenceli bir konuşma faaliyeti gerçekleştirildi ve her ülkeden öğreniciler farklı kültürlerin farklı tarihi keşif ve icatları hakkında bilgi sahibi oldular. 1,5 saat süren konuşma etkinliğinde konuşmacılar heyecanlarını gizleyemediler. Her geçen konuşma etkinliği ve yüz yüze yapılan uluslararası ziyaretler ile ortaklar arasında daha samimi ilişkiler gerçekleşiyor ve ülkeler birbirlerini daha da iyi tanıyorlar.

Derneğimizden 10 katılımcı böylesi geniş çaplı bir uluslararası toplantıya katılarak güzel bir deneyim yaşadılar. Bir sonraki toplantı önümüzdeki aylarda yapılacak.

As Vezirköprü Youth and Culture Association, we held the online speaking activity of our Erasmus+ KA204 Project titled "English and ICT: an Interdisciplinary Approach", which we carried out jointly with Learning Groups in March. Nearly 70 participants of the online meeting were divided into 2 groups and gave information about the discoveries and inventions made in history in their countries. It was a very interesting and entertaining speaking activity and learners from each country got to know about different historical discoveries and inventions of different cultures. Speakers could not hide their excitement during the 1.5-hour speech event. With each passing speaking event and face-to-face international visits, more cordial relations between the partners occur and the countries get to know each other better.

10 participants from our association had a good experience by attending such a large-scale international meeting. The next meeting will be held in the coming months.

We thank all the participants who made this event come true.

veged.org

 

Gösterim: 360

Copyright

Vezirköprü Gençlik ve Kültür Derneği

Cumhuriyet Mahallesi Gençlik Caddesi No:75

            Vezirköprü / Samsun

Gallery

About us / Hakkımızda

Vezirköprü Gençlik ve Kültür Derneği

info@veged.org

veged12@gmail.com