•            Vezirköprü Gençlik ve Kültür Derneği olarak düzenlemiş olduğumuz söyleşide genç girişimci ve Fikir Değirmeni kurucusu Burak Kartal'ın girişimcilik üzerine bizlerle paylaşacağı çok şey var. Ortaokul ve lise öğrencileri ve anne babalarına yönelik söyleşimize katılmak isterseniz Dernek Başkanımız Sayın Rahmi Günindi'ye özelden ulaşabilirsiniz. Katılım ücretsiz ama sınırlı sayıdadır. Söyleşi 10 Mayıs Pazartesi günü saat 21.30'dadır. Toplantı linki katılımcılara gönderilecektir.

  •  

     

    Vezirköprü Gençlik ve Kültür Derneği Erasmus+ KA122 Hareketlilik Proje başvurumuzu yapmış bulunmaktayız. Kabul olması durumunda Çekya Prag'da 6 Dernek üyemizin "İnsan Kaynaklarını Geliştirme" konusunda 2022 yılı Nisan ayında bir seminer almasını hedeflemekteyiz...

  • Vezirköprü Gençlik ve Kültür Derneği Türk Halk Oyunları Ekibi eğitmenlerimiz İsmail Serkan Kesimoğlu ve Fatih Yazıcı'nın liderliğinde düzenlediği Türk Halk Oyunları Solo gösterilerine katkıda bulunan oyuncularımızı ödüllendirdik. Katkılarından dolayı hepsine ayrı ayrı teşekkür ederiz.

  • 21-26 Mart Orman Haftası etkinlikleri kapsamında Vezirköprü Gençlik ve Kültür Derneği olarak 50 adet meyve ve süs fidanını toprakla buluşturduk.

İLÇEMİZ MEŞELİ İLKOKULUNDA AĞAÇ DİKME ETKİNLİĞİ

Kullanıcı Oyu:  / 0
En KötüEn İyi 

 VEGED olarak köy okullarımıza desteğimiz devam ediyor. Bizler de ilkokulumuzun fidan dikme etkinliği için gelen destek çağrısına olumlu yanıt verdik ve katkı sağladık. Okulumuzun bahçesi inşallah ilerideki yıllarda daha yeşil ve hoş görünecek ve çocuklarımızın daha fazla dikkatini çekecektir. Eğitim öğretim ortamının olmazsa olmazlarından biridir ağaç. Okul bahçelerimizi yeşil tutar, hele ki kışın yaprağını dökmezse, her daim moral verir çocuklarımıza. Bu konuda gayret gösteren okul yönetici ve öğretmenlerini de tebrik ediyoruz...