•            Vezirköprü Gençlik ve Kültür Derneği olarak düzenlemiş olduğumuz söyleşide genç girişimci ve Fikir Değirmeni kurucusu Burak Kartal'ın girişimcilik üzerine bizlerle paylaşacağı çok şey var. Ortaokul ve lise öğrencileri ve anne babalarına yönelik söyleşimize katılmak isterseniz Dernek Başkanımız Sayın Rahmi Günindi'ye özelden ulaşabilirsiniz. Katılım ücretsiz ama sınırlı sayıdadır. Söyleşi 10 Mayıs Pazartesi günü saat 21.30'dadır. Toplantı linki katılımcılara gönderilecektir.

  •  

     

    Vezirköprü Gençlik ve Kültür Derneği Erasmus+ KA122 Hareketlilik Proje başvurumuzu yapmış bulunmaktayız. Kabul olması durumunda Çekya Prag'da 6 Dernek üyemizin "İnsan Kaynaklarını Geliştirme" konusunda 2022 yılı Nisan ayında bir seminer almasını hedeflemekteyiz...

  • Vezirköprü Gençlik ve Kültür Derneği Türk Halk Oyunları Ekibi eğitmenlerimiz İsmail Serkan Kesimoğlu ve Fatih Yazıcı'nın liderliğinde düzenlediği Türk Halk Oyunları Solo gösterilerine katkıda bulunan oyuncularımızı ödüllendirdik. Katkılarından dolayı hepsine ayrı ayrı teşekkür ederiz.

  • 21-26 Mart Orman Haftası etkinlikleri kapsamında Vezirköprü Gençlik ve Kültür Derneği olarak 50 adet meyve ve süs fidanını toprakla buluşturduk.

SOSYAL YARDIMLARIMIZ SÜRÜYOR

Kullanıcı Oyu:  / 0
En KötüEn İyi 

İlçemiz Kabalı İlk ve Ortaokulu Kız Futbol Takımımızın forma ihtiyaçlarının olduğunu öğrendik ve maddi yetersizlikten dolayı okulun bunu karşılayamadığı bilgisini aldık.

 İlçe birincisi olan ve kırsal kesimde yaşayan dezavantajlı bu öğrencilerimize sosyal sorumluluk amacımız çerçevesinde Dernek olarak destek olduk ve öğrencilerimiz forma ve şortlarına kavuştular. Beden Eğitimi Öğretmenimiz Sayın Hüseyin Güney ve öğrencilerimizi başarılarından dolayı tebrik ediyor ve destek için VEGED olarak her zaman yanlarında olduğumuzu bildiriyoruz.

Habere cevabımız sonucunda Derneğimizle ilgili haber yapıldı: