•            Vezirköprü Gençlik ve Kültür Derneği olarak düzenlemiş olduğumuz söyleşide genç girişimci ve Fikir Değirmeni kurucusu Burak Kartal'ın girişimcilik üzerine bizlerle paylaşacağı çok şey var. Ortaokul ve lise öğrencileri ve anne babalarına yönelik söyleşimize katılmak isterseniz Dernek Başkanımız Sayın Rahmi Günindi'ye özelden ulaşabilirsiniz. Katılım ücretsiz ama sınırlı sayıdadır. Söyleşi 10 Mayıs Pazartesi günü saat 21.30'dadır. Toplantı linki katılımcılara gönderilecektir.

  •  

     

    Vezirköprü Gençlik ve Kültür Derneği Erasmus+ KA122 Hareketlilik Proje başvurumuzu yapmış bulunmaktayız. Kabul olması durumunda Çekya Prag'da 6 Dernek üyemizin "İnsan Kaynaklarını Geliştirme" konusunda 2022 yılı Nisan ayında bir seminer almasını hedeflemekteyiz...

  • Vezirköprü Gençlik ve Kültür Derneği Türk Halk Oyunları Ekibi eğitmenlerimiz İsmail Serkan Kesimoğlu ve Fatih Yazıcı'nın liderliğinde düzenlediği Türk Halk Oyunları Solo gösterilerine katkıda bulunan oyuncularımızı ödüllendirdik. Katkılarından dolayı hepsine ayrı ayrı teşekkür ederiz.

  • 21-26 Mart Orman Haftası etkinlikleri kapsamında Vezirköprü Gençlik ve Kültür Derneği olarak 50 adet meyve ve süs fidanını toprakla buluşturduk.

PROJELERDE HIZ KESMİYORUZ

Kullanıcı Oyu:  / 1
En KötüEn İyi 


     Vezirköprü Gençlik ve Kültür Derneği olarak paydaşı olduğumuz projemiz pandemiye rağmen devam ediyor. Online toplantılarla proje yürütücüleri ve paydaşları olarak toplandık. Derneğimize üye katılımcılarında yer aldığı toplantılar tanışma ve kaynaşmaya vesile oldu.


     "English and ICT: an Interdisciplinary Approach" başlıklı Erasmus+ KA204 Projemizin 6. Çevrimiçi toplantısını 4 ortak ülke ve 7 ortak kurumla gerçekleştirdik.  30 Mart 2021 Salı akşamı yaptığımız toplantıda öğrenici grupların yapacakları bir sonraki online sunumun konusu belirlendi. Daha sonraki toplantı tarihlerine karar verildi ve yerelde yapılacak faaliyetler konuşuldu.