•            Vezirköprü Gençlik ve Kültür Derneği olarak düzenlemiş olduğumuz söyleşide genç girişimci ve Fikir Değirmeni kurucusu Burak Kartal'ın girişimcilik üzerine bizlerle paylaşacağı çok şey var. Ortaokul ve lise öğrencileri ve anne babalarına yönelik söyleşimize katılmak isterseniz Dernek Başkanımız Sayın Rahmi Günindi'ye özelden ulaşabilirsiniz. Katılım ücretsiz ama sınırlı sayıdadır. Söyleşi 10 Mayıs Pazartesi günü saat 21.30'dadır. Toplantı linki katılımcılara gönderilecektir.

  •  

     

    Vezirköprü Gençlik ve Kültür Derneği Erasmus+ KA122 Hareketlilik Proje başvurumuzu yapmış bulunmaktayız. Kabul olması durumunda Çekya Prag'da 6 Dernek üyemizin "İnsan Kaynaklarını Geliştirme" konusunda 2022 yılı Nisan ayında bir seminer almasını hedeflemekteyiz...

  • Vezirköprü Gençlik ve Kültür Derneği Türk Halk Oyunları Ekibi eğitmenlerimiz İsmail Serkan Kesimoğlu ve Fatih Yazıcı'nın liderliğinde düzenlediği Türk Halk Oyunları Solo gösterilerine katkıda bulunan oyuncularımızı ödüllendirdik. Katkılarından dolayı hepsine ayrı ayrı teşekkür ederiz.

  • 21-26 Mart Orman Haftası etkinlikleri kapsamında Vezirköprü Gençlik ve Kültür Derneği olarak 50 adet meyve ve süs fidanını toprakla buluşturduk.

DERNEK YETİŞKİN İNGİLİZCE A1 KURSU

Kullanıcı Oyu:  / 0
En KötüEn İyi 

         Dernek Başkanımız Rahmi GÜNİNDİ tarafından yetişkinlere verilen İngilizce kurslarımız devam etmektedir. Geçen sene açılan A1 ve akabinde A2 seviye kurslardan sonra bu sene de A1 seviye İngilizce Kursunun sonuna yaklaşmaktayız.

Kursiyerler değişik meslek ve yaşlardan kişilerden oluşmakta ve dersler dinleme, konuşma, okuma ve yazma ağırlıklı olarak yapılmaktadır. Amacımız, yetişkinlere gerek mesleki hayatlarında, gerek günlük yaşantılarında, gerekse yurt dışı projelerde yer aldıklarında etkinlikleri takip edebilecek ve yabancı kişilerle iletişime geçebilecekleri şekilde yabancı dili öğretmektir.