•            Vezirköprü Gençlik ve Kültür Derneği olarak düzenlemiş olduğumuz söyleşide genç girişimci ve Fikir Değirmeni kurucusu Burak Kartal'ın girişimcilik üzerine bizlerle paylaşacağı çok şey var. Ortaokul ve lise öğrencileri ve anne babalarına yönelik söyleşimize katılmak isterseniz Dernek Başkanımız Sayın Rahmi Günindi'ye özelden ulaşabilirsiniz. Katılım ücretsiz ama sınırlı sayıdadır. Söyleşi 10 Mayıs Pazartesi günü saat 21.30'dadır. Toplantı linki katılımcılara gönderilecektir.

  •  

     

    Vezirköprü Gençlik ve Kültür Derneği Erasmus+ KA122 Hareketlilik Proje başvurumuzu yapmış bulunmaktayız. Kabul olması durumunda Çekya Prag'da 6 Dernek üyemizin "İnsan Kaynaklarını Geliştirme" konusunda 2022 yılı Nisan ayında bir seminer almasını hedeflemekteyiz...

  • Vezirköprü Gençlik ve Kültür Derneği Türk Halk Oyunları Ekibi eğitmenlerimiz İsmail Serkan Kesimoğlu ve Fatih Yazıcı'nın liderliğinde düzenlediği Türk Halk Oyunları Solo gösterilerine katkıda bulunan oyuncularımızı ödüllendirdik. Katkılarından dolayı hepsine ayrı ayrı teşekkür ederiz.

  • 21-26 Mart Orman Haftası etkinlikleri kapsamında Vezirköprü Gençlik ve Kültür Derneği olarak 50 adet meyve ve süs fidanını toprakla buluşturduk.

Doğa Yürüyüşü Ekibimizle Kanyon Ziyareti

Kullanıcı Oyu:  / 0
En KötüEn İyi 

Doğa Yürüyüşü Ekibimiz Vezirköprü'nün doğal güzelliklerini keşfetmeye ve tanıtmaya devam ediyor. 

 

 

Doğa Yürüyüşü Ekibimiz Vezirköprü'nün doğal güzelliklerini keşfetmeye ve tanıtmaya devam ediyor. Geçtiğimiz hafta sonu ekibimiz Altınkaya Baraj Gölü üzerinde bulunan Şahinkaya Kanyonu'nun iki zirvesine de çıkış yapara harika resimler çektiler ve bunları sosyal medyada paylaştılar. 

Ayrıca Vezirköprü turizminin canlanmasına ve ilçemizin tanıtımının yapılmasına katkıda bulunmak amacıyla Fethiye'den gelen fethiyephoto Instagram sayfasının yöneticisi Said Sargın ile tekrar zirveye çıkan ekip, fotoğraf çekimleri yaptı. Said Sargın 46.000 takipçisinin bulunduğu sayfadan canlı yayınla takipçilerine Vezirköprü Kanyonunu tanıttı.