•            Vezirköprü Gençlik ve Kültür Derneği olarak düzenlemiş olduğumuz söyleşide genç girişimci ve Fikir Değirmeni kurucusu Burak Kartal'ın girişimcilik üzerine bizlerle paylaşacağı çok şey var. Ortaokul ve lise öğrencileri ve anne babalarına yönelik söyleşimize katılmak isterseniz Dernek Başkanımız Sayın Rahmi Günindi'ye özelden ulaşabilirsiniz. Katılım ücretsiz ama sınırlı sayıdadır. Söyleşi 10 Mayıs Pazartesi günü saat 21.30'dadır. Toplantı linki katılımcılara gönderilecektir.

  •  

     

    Vezirköprü Gençlik ve Kültür Derneği Erasmus+ KA122 Hareketlilik Proje başvurumuzu yapmış bulunmaktayız. Kabul olması durumunda Çekya Prag'da 6 Dernek üyemizin "İnsan Kaynaklarını Geliştirme" konusunda 2022 yılı Nisan ayında bir seminer almasını hedeflemekteyiz...

  • Vezirköprü Gençlik ve Kültür Derneği Türk Halk Oyunları Ekibi eğitmenlerimiz İsmail Serkan Kesimoğlu ve Fatih Yazıcı'nın liderliğinde düzenlediği Türk Halk Oyunları Solo gösterilerine katkıda bulunan oyuncularımızı ödüllendirdik. Katkılarından dolayı hepsine ayrı ayrı teşekkür ederiz.

  • 21-26 Mart Orman Haftası etkinlikleri kapsamında Vezirköprü Gençlik ve Kültür Derneği olarak 50 adet meyve ve süs fidanını toprakla buluşturduk.

VEGED Türk Halk Oyunları Ekibi 29 Ekim Gösterisi

Kullanıcı Oyu:  / 0
En KötüEn İyi 

VEGED Türk Halk Oyunları Ekibi 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nda gündüz stadyumda gece ise Cumhuriyet Meydanında halkı coşturdu. 

 

 

 

VEGED Türk Halk Oyunları Ekibi 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nda gündüz stadyumda gece ise Cumhuriyet Meydanında halkı coşturdu. Vezirköprü Kaymakamlığı, Belediye Başkanlığı, Kamu Krum ve Kuruluşlarının amir ve temsilcilerinin, Okullarımızın öğrencileri ve öğretmenleri ve halkın katılımıyla gerçekleştirilen 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamaları dolayısıyla ilçe stadyumunda yapılan gösterilere VEGEDTürk Halk Oyunları Ekibi de gösterileriyle katıldı.

Akşam Sivil Toplum Kuruluşları temsilcileri, Merzifon Belediye Bandosu ve halkın yoğun katılımıyla Cumhuriyet Meydanında gerçekleştirilen kutlama etkinliğinde is ekibimiz harika bir gösteriyle halkımızı coşturdu.